Tyrkysová mléčenka Costa Nova Esme pro dokonalý start dne


Tyrkysová mléčenka Costa Nova Esme – dokonalý start dne

Tyrkysová mléčenka Costa Nova Esme je perfektní volbou pro každodenní použití. Díky svému svěžímu odstínu skvěle rozzáří váš den a dodá mu energii. Tento kousek z kolekce Nova od značky Costa Nova je vyroben v Portugalsku, kde se tradice keramické výroby datuje až do 16. století.

Odolný design pro každou kuchyni

Tyrkysová mléčenka Costa Nova Esme není pouze pohledově atraktivní, ale také odolná. Je vyrobena z kvalitní kameniny, která je glazovaná při teplotách až 1180 °C. Díky tomu je nádobí vhodné jak pro troubu, tak pro mrazák. Nemusíte se tedy bát, že by se třeba při pečení některé z talířů roztříštila.

Kvůli jedinečné ruční výrobě se může velikost a barva produktu lehce lišit.

Unikátní kousek pro vaši kuchyni

Tyrkysová mléčenka Costa Nova Esme není pouze praktická a odolná, ale také působí neobyčejně elegantně a stylově. Její nestárnoucí design se bude hodit do každé moderní, ale i tradiční kuchyně, a zajisté nezůstane bez povšimnutí. Kromě toho je vynikající pro latte macchiato, kávu s mlékem a čaj, takže se dá využít na mnoho způsobů.

Tyrkysová mléčenka Costa Nova Esme

Závěr

Pokud hledáte dokonalý start dne, je Tyrkysová mléčenka Costa Nova Esme tou správnou volbou. Je odolná, praktická a stylová, takže ozvláštní váš každodenní život. Zvolte si tento unikátní kousek z kolekce Nova od značky Costa Nova a vychutnejte si své oblíbené nápoje v dokonalém stylu a komfortu. Užívejte si každý moment!

Přejděte na https://www.maliboo.cz/produkt/tyrkysova-kameninova-mlecenka-costa-nova-esme-210-ml, abyste přidali tyto elegantní kousky do své kuchyně.