Tmavě modrá jídelní židle Actona Emilia Vic – nový designový klenot pro váš domov!

Komfortní jídelní židle je základním stavebním kamenem každé stylové jídelny. Actona proto přichází s kolekcí půvabných skandinávsky laděných kousků, které poskytnou spoustu pohodlí a ještě prostoru dodají na kráse. Mezi nejnovějšími přírůstky této kolekce najdete židli Emilia Vic, která okouzlí nejen svými atraktivními barvami, ale také kvalitním zpracováním a pohodlným sezením.

O značce:

Současný design, který však pamatuje na minulost a bere si z ní to nejlepší. Taková je strategie dánské značky Actona, která tak ve svém nábytku kombinuje modernu s lehkými retro akcenty odkazujícími na to nejzajímavější, co severský design dosud přinesl.

Kvalita a pohodlí

Vysoká kvalita zpracování je první, co si u této židle všimnete. Její nohy jsou vyrobeny z masivního dřeva a její sedák a opěrka jsou pečlivě polstrované, aby poskytly maximální pohodlí. Židle může být zakoupena v několika barevných provedeních. Avšak nejzajímavější je verze v tmavě modré barvě, která dodá vaší jídelně eleganci a moderní nádech.

Moderní skandinávský styl

Jídelní židle Actona Emilia Vic je moderním kusem severského designu. Je vytvořena s ohledem na detail, s akcenty, které zaručeně pozvednou celou vaši jídelnu na novou úroveň. Je to židle pro ty, kteří hledají moderní a stylovou židli, která neztrácí na pohodlí.

Nápaditý design poznáte na první pohled

Objevte křídlový nápaditý design, který vytváří dokonalost a dokonalé spojení se zbytkem vašeho nábytku. Tento design je jednoduše okouzlující a krásný. Je to židle, která se stane rozhodujícím prvkem v celkovém designu vaší jídelny.

Vyberte si kvalitu

Je to židle, která vás bude bavit a nabídne vám veškerý komfort a relax. Design, kvalita a pohodlí nedají nikoho chladným. Pokud hledáte kvalitní a stylovou jídelní židli, pak je Emilia Vic židlí pro vás. Navíc, pokud ji zakoupíte na stránkách Naradi-CZ, získáte rychlé a bezpečné doručení přímo k vašim dveřím. S touto židlí opravdu neuděláte chybu.

Tmavě modrá jídelní židle Actona Emilia Vic

Takže neváhejte a přidejte tento klenot do vaší jídelny již dnes! Navštivte stránky www.naradi-cz.cz a objednejte si novou židli Emilia Vic.