Sprchová baterie Novaservis Titania Fresh – čistý design a kvalitní materiály


Páková nástěnná sprchová baterie

Pokud hledáte vhodnou sprchovou baterii pro váš koupelnu, která bude skvěle vypadat a zároveň nebude zbytečně drahá, můžeme vám doporučit pákovou nástěnnou baterii od renomovaného výrobce Novaservis, model Titania Fresh.

Baterie se hodí pro všechny, kteří chtějí mít moderní a čistý design ve své koupelně. Materiál, ze kterého je baterie vyrobena, je kvalitní a dlouho vydrží. Baterie je k dispozici v chromovém provedení a má roztěč baterie 150 mm.

Bez sprchového setu

Baterie je dodávána bez sprchového setu, takže si můžete sami vybrat ten, který se vám bude nejvíce líbit a bude se hodit do vaší koupelny. Pokud byste rádi zvolili nějaký konkrétní sprchový set, můžete se podívat na naši nabídku na webu zde.

Jak na instalaci?

Pokud si koupíte tuto sprchovou baterii, můžete si být jisti, že instalace je snadná a nezabere vám moc času. Pokud máte zkušenosti s instalačními pracemi, můžete si baterii nainstalovat sami. V případě, že nevíte, jak na to, nebojte se obrátit na někoho z vašich známých, kdo má s instalací baterií zkušenosti. Samozřejmě se můžete obrátit i na nás – rádi vám s instalací pomůžeme.

Výhody sprchové baterie Novaservis Titania Fresh

– Moderní a čistý design
– Kvalitní materiály
– Snadná instalace
– Bez sprchového setu, takže si můžete zvolit podle svého vkusu
– Roztoč baterie 150 mm

Sprchová baterie Novaservis Titania Fresh

Závěr

Pokud hledáte středně velkou sprchovou baterii s moderním designem a kvalitním materiálem, můžeme vám tuto baterii od Novaservisu jenom doporučit. Navíc si můžete vybrat sprchový set, který se vám nejvíce líbí, takže si vytvoříte koupelnu přesně podle svého vkusu. Pokud máte zájem, navštivte náš web a objednejte si baterii ještě dnes.