Sprchová baterie Ideal Standard Ceratherm T bez sprchového setu chrom A7201AA – recenze a specifikace

Sprchová baterie Ideal Standard Ceratherm T je termostatická nástěnná sprchová baterie bez sprchového setu. Její hlavní předností je přesná regulace teploty vody a velmi snadná obsluha.

Specifikace sprchové baterie

Ovládání: Jedná se o jednoduchou a intuitivní sprchovou baterii s jedním knoflíkem pro regulaci teploty vody a druhým knoflíkem pro přepínání mezi hlavovým sprchovým kohoutkem a ruční sprchou.

Bezpečnost: Díky termostatickému systému se sprchová baterie Ideal Standard Ceratherm T dokáže přesně regulovat teplotu vody bez možnosti nechtěných výkyvů. Navíc je baterie vybavena funkcí bezpečnostního uzamčení – při větších výkyvech teploty se baterie okamžitě zastaví a vodu odstředivým způsobem přepne do bezpečné teploty.

Montáž: Sprchovou baterii lze snadno namontovat na stěnu díky jednoduchému držáku, který je součástí balení. Samotná sprchová baterie má standardní rozměry, které spolehlivě zapadnou do většiny koupelen.

Design: Sprchová baterie Ideal Standard Ceratherm T je vyrobena z kvalitních materiálů a její chromové provedení elegantně doplňuje moderní design koupelen.

Recenze sprchové baterie Ideal Standard Ceratherm T

„Sprchovou baterii Ideal Standard Ceratherm T jsem si pořídila při renovaci koupelny a nemohu jí vynachválit. Regulace teploty vody je přesná a bez problémů, stejně tak jako přepínání mezi hlavovým sprchovým kohoutkem a ruční sprchou. Design je velmi elegantní a baterie se snadno udržuje v čistotě. Určitě doporučuji!“

„Jsem nadmíru spokojen s termostatickou sprchovou baterií Ideal Standard Ceratherm T. Kromě přesné regulace teploty vody jsem ocenil také možnost jednoduché montáže. Navíc je cena této baterie velmi příznivá ve srovnání s jinými termostatickými bateriemi na trhu. Rozhodně doporučuji všem, kteří hledají spolehlivou sprchovou baterii za dobrou cenu.“

Pokud hledáte spolehlivou termostatickou sprchovou baterii bez zbytečného příslušenství, rozhodně stojí za úvahu sprchová baterie Ideal Standard Ceratherm T. Pokud vás tato baterie zaujala, můžete ji zakoupit například na kupsinabytek.cz.

Koupelna
Sprchová baterie