Šedý koberec Universal Nepal Liso o rozměrech 60 x 110cm

Procházejte se doma jako po obláčku. Dejte svým nožkám pocit tepla, jistoty a nekončící pohody. Krásné a pestrobarevné koberce od značky Universal ne jenom, že hravě zajistí tepelnou i zvukovou izolaci a od podlahy se nebude plížit lezavá zima. Ale také jsou skvělými doplňky do interiéru.

Zkuste tento kousek zakomponovat například do obývacího pokoje

Hned uvidíte, jak této společenské místnosti dodá novou dávku energie a radosti. Sedačku přehoďte přes koberec, do rohu dejte velkou květinu a zapalte si svíčku. Užijete si večery plné klidu a pohody.

Šedá barva je navíc velmi univerzální a dá se kombinovat s mnoha dalšími barvami. Pokud máte například v obýváku tyrkysový nábytek, tak šedý koberec dokonale ladí a neutrálnost barev jen podtrhuje celkovou harmonii interiéru.

Nepál – to je země, kde byla vyspělá umělecká tradice již v období středověku. Ostatně, kdo by neznal třeba koberce vyrobené v klášterních dílnách. Street art, pestré krajiny a křišťálově čistá voda, vlastního stylu našli i tamní návrháři a to se také projevilo v této krásné variantě koberečků.

Tento koberec má patentovaný systém podkladové vrstvy Comfortex Plus, která jej udržuje na místě. Navíc je vhodný pro alergiky, protože se snadno udržuje v čistotě. Pokud máte doma malé děti, tak vězte, že koberec dodá vašemu dítěti pocit měkkého a teplého podkladu pro větší radost a pohodu při hraní.

Zkuste transformovat svůj interiér s tímto kouskem. A pokud byste si tento koberec rádi pořídili, můžete ho zakoupit zde: Sedy-koberec-universal-nepal-liso-60-x-110-cm

Šedý koberec Universal Nepal Liso

Tento krásný a užitkový kousek se bude hodit doma do každé místnosti, rozhodně neváhejte a nechte svoje bydlení nadechnout nový život! ♥