Samozavlažovací truhlík Berberis 80 – perfektní kombinace bílé a zelené!


Moderní a důmyslné zpracování od mladých českých designerů

Samozavlažovací truhlík Berberis 80 je výrobkem, který stojí za pozornost. Jeho moderní a důmyslné zpracování je dílem mladých českých designerů z renomovaného studia WRKS. Výrobek sleduje nadčasový minimalismus a nabízí rovněž netradiční barevnou vložku.

Dvě velikostní varianty a 6 barevných provedení

Samozavlažovací truhlík Berberis 80 je k dispozici ve dvou velikostních variantách, takže si můžete vybrat ten, který bude nejvhodnější pro vaši zahradu, terasu nebo okenní parapet. Navíc je tento skvělý produkt dostupný v šesti různých barevných provedeních, takže si budete jisti, že najdete ten správný, který se bude hodit k vaší zahradě nebo interiéru.

Bezstarostné zalévání s velkou zásobárnou vody

Samozavlažovací truhlík Berberis 80 je skvělý produkt, který vám usnadní zalévání květin, bylin i drobné zeleniny. Díky velké zásobárně vody s hladinoměrem nebudete muset často přidávat vodu. Truhlík má také dostatečně velký otvor pro zalévání a vodu lze snadno odčerpat z přepadu.

Pěstujte květiny, byliny i drobnou zeleninu

Samozavlažovací truhlík Berberis 80 je ideální pro pěstování květin, bylin i drobné zeleniny. Můžete si být jisti, že vám tento truhlík poskytne vše, co potřebujete k dobrému růstu rostlin.

Skvělý doplněk pro interiér i exteriér

Samozavlažovací truhlík Berberis 80 se skvěle hodí pro všechny, kteří chtějí ke svému domovu přidat nějaký ten zelený motiv. Tento truhlík totiž bude skvěle vypadat jak na oknech, tak na terase. Jeho moderní a nadčasový design se snadno kombinuje se všemi druhy interiéru i exteriéru.

Pokud hledáte ideální produkt pro svou zahradu, terasu nebo okenní parapet, neváhejte a navštivte stránku www.maliboo.cz a objednejte si samozavlažovací truhlík Berberis 80 ještě dnes!

obrázek květin v Berberis 80

Samozavlažovací truhlík Berberis 80 je skvělý produkt pro všechny, kteří se věnují pěstování rostlin a chtějí si trochu usnadnit práci s jejich zaléváním. Moderní vzhled a široká paleta barev zároveň zaručuje, že tento truhlík se skvěle hodí i jako prostředek k ozdobení vašeho interiéru nebo exteriéru. Díky jeho velké zásobárně vody s hladinoměrem neuzavírají vaše květiny a rostliny hlad. Určitě se nebojte sáhnout po produktu od designérů z WRKS a objednat si svůj vlastní samozavlažovací truhlík Berberis 80!