Nová třídveřová skříň Salt 19 – praktické úložné řešení pro váš domov

Vybrat vhodný nábytek do dětského pokoje není vůbec jednoduché. Je třeba myslet na to, aby nábytek nebyl jen krásný, ale především aby byl praktický a nabízel dostatek úložného prostoru. Jednou z možností je nová třídveřová skříň Salt 19.

Moderně pojatý design dětského pokoje

Nábytek Salt 19 disponuje netradičním designem, což z něj činí zajímavý prvek do dětského pokoje. Je k dostání v moderním dekoru bílá, spolu s barevnými úchyty, které můžete vybírat podle svého vkusu. Skříň tak bude ladit s dalším nábytkem a barevným konceptem vnitřního uspořádání pokoje.

Dodáváme v dekoru bílá + barevné úchyty

Mnoho odkládacího a úložného prostoru

V případě dětského pokoje je velmi důležité, aby nábytek nabízel dostatek odkládacího a úložného prostoru pro hračky, oblečení a další potřeby. Skříň Salt 19 je v této oblasti dobře vybavena a nabízí mnoho přihrádek a policek. Skříň tak umožní udržet dětský pokoj v pořádku a ulehčí tak uklízení.

Vytvořte svému dítěti krásný dětský pokoj snů

Nábytek Salt 19 je ideální volbou pro ty, kdo chtějí vytvořit dětem krásný pokoj snů, kde se budou cítit v bezpečí a pohodlně.

Více informací o skříni Salt 19 najdete na stránkách nabytekted.cz.

Parametry:

  • Šířka: 120 cm
  • Výška: 193 cm
  • Hloubka: 50 cm

Materiál

Vámi vybraná skříň bude vyrobena z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Údržba

Používejte běžné k tomuto účely dostupné prostředky. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Montáž

Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Skříň Salt 19
Skříň Salt 19

Na obrázcích můžete vidět, jak skříň Salt 19 vypadá a jak se bude hodit do vašeho dětského pokoje.