Nordic Design: Černá kovová nástěnná police Londien 50 cm


Jednoduché, elegantní a praktické

Londien nástěnné police jsou skvělým řešením pro ty, kteří hledají praktické úložiště do svého interiéru. Tyto police jsou totiž vyrobeny z kvalitního a odolného lakovaného kovu, což je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti.

Barevná provedení a velikosti

Police Londien jsou dostupné ve třech rozličných velikostech, a to v délkách 30 cm, 50 cm a 70 cm. Vybrat si tak můžete ten správný rozměr pro svůj interiér. Pokud jde o barevná provedení, máte na výběr mezi černou, bílou nebo měděnou barvou – záleží pouze na vašem vkusu a preference.

Skvělý design a univerzálnost

Díky svému jednoduchému a elegantnímu designu se tyto nástěnné police skvěle hodí do každého interiéru, bez ohledu na styl a charakter místnosti. Díky vyvýšené přední straně polic navíc nemusíte mít strach, že by se vám z nich něco upadlo, což je dalším velkým kladem tohoto produktu.

Vhodné pro kombinaci a vytvoření systému policového úložného prostoru

Pokud hledáte elegantní a praktické řešení pro úložný prostor, pak jsou police Londien tím pravým řešením pro vás. Tyto nástěnné police se skvěle kombinují a můžete z nich vytvořit celý systém policového úložného prostoru, který skvěle zapadne do vašeho interiéru.

Nakupujte u nás

Pokud jste zaujali nástěnné police Londien, můžete si je objednat přímo v našem eshopu. Stačí kliknout na tento odkaz https://www.interierio.cz/produkt/nordic-design-cerna-kovova-nastenna-police-londien-50-cm a vybrat si z nabídky toho správného pro vás. V našem eshopu nabízíme široký výběr designového nábytku a doplňků všech druhů, které perfektně doplní váš interiér a zútulní vám domov.