Moderní a elegantní venkovní nástěnné svítidlo BAP-68180 v černém provedení

V dnešní době, kdy je estetika domova stále důležitější, se roste poptávka po moderních a elegantních venkovních svítidlech. Právě z tohoto důvodu nabízí společnost Codina venkovní nástěnné svítidlo BAP-68180 v černém provedení.

Vlastnosti svítidla BAP-68180

Svítidlo je vyrobené z odolného ABS plastu a disponuje nadstandardním IP krytím. Díky tomu je svítidlo vhodné pro použití venku v jakémkoli počasí.

Svítidlo disponuje jednou E27 zástrčkou, což umožňuje použití různých druhů žárovek a zajišťuje tím vysokou variabilitu svítidla. Navíc má tvar obdélníku o rozměru 17,7 x 26,5 centimetrů, což zajišťuje, že světlo bude dostatečně silné a bude se rozptylovat do celého okolí.

Svítidlo se skládá ze dvou částí – z vnějšího krytu a z vnitřní části, kde je umístěna žárovka. Díky tomuto řešení se svítidlo snadno otevírá a dochází tak k usnadnění instalace a výměně žárovek.

Svítidlo BAP-68180

Instalace svítidla BAP-68180

Instalace svítidla BAP-68180 je velmi jednoduchá. V balení najdete potřebný materiál k montáži, včetně šroubů a upínací konzole. Svítidlo se snadno připevní na zeď pomocí šroubů a upínací konzole.

Před instalací je však nutné nutné připojení ke zdroji elektřiny. Pokud nejste elektrotechnik, doporučujeme využít služeb profesionála. Nepoužívejte tento produkt s vnějšího prostředí v případě, že není připojen k zemnění.

Svítidlo BAP-68180 lze použít jako dekor na zahradu či terasu, ale také jako hlavní zdroj osvětlení pro vstupní prostor domu. Díky elegantnímu designu bude svítidlo skvěle vypadat v jakémkoli prostředí.

Svítidlo BAP-68180

Závěr

Venkovní svítidlo BAP-68180 v černém provedení je skvělou volbou pro ty, kdo chtějí mít světlo na své zahradě či terase moderní a elegantní. Svítidlo disponuje velmi vysokou odolností vůči počasí a zároveň je velmi jednoduché na instalaci a výměně žárovek. Svítidlo BAP-68180 určitě dodekoruje prostředí vašeho domova a zaručí vám praktické využití i estetický efekt.

Pokud chcete získat toto venkovní nástěnné svítidlo, využijte nabídky společnosti Codina zde.