Měděná kovová stojací lampa Insolva od Moebel Living

Stojací lampu Insolva od Moebel Living si zamilujete na první pohled! Z kovové podnože vede pět tenčích, které jsou zakončené vlastním stínidlem a můžete je libovolně natáčet. Díky flexibilitě lampy Insolva tak docílíte perfektního osvětlení v jakékoli místnosti.

Designová lampa do jakékoli místnosti

Stojací lampa Insolva je nejen praktickou, ale také nádhernou doplňující výzdobou každého interiéru. Díky jejímu měděnému kovovému povrchu a nadčasovému designu, který zapadne do jakéhokoli stylu, se v této lince kovových lamp objevila jako uznávaný klenot.

Insolva nenarazí jen na pozitivní ohlasy kvůli svému vzhledu, ale také kvůli svým praktickým vlastnostem. Váží pouze 2,8 kg, takže se může snadno umístit kamkoli v místnosti a lze ji snadno přenášet. Díky možnosti ovládání z kabelu lze osvětlení rychle a snadno zapnout a vypnout bez nutnosti vstávat nebo hledat tlačítko na lampě.

Bezproblémové osvětlení

Flexibilita, kterou lampa Insolva nabízí, umožňuje dokonalé osvětlení v každé místnosti. Můžete libovolně regulovat směr světla díky pohyblivým ramenům a stínidlům. Kromě toho má lampa Insolva také možnost regulace intenzity světla různými druhy žárovek. Lampu můžete osadit žárovkou odpovídající maximálně 40 wattů.

Bez ohledu na to, zda potřebujete silné světlo pro čtení nebo jemné pozadí pro večerní relaxaci, lampa Insolva tuto úlohu zvládne na jedničku.

Vhodné pro údržbu domova

Kovový povrch lampy Insolva vyžaduje náležitou péči, kterou bychom měli věnovat každému kovovému nábytku. Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha.

Lampa Insolva v interiéru

Insolva nabízí nejen dokonalé a přizpůsobivé osvětlení, ale také skvělé možnosti, jak do interiéru vytvořit designovou a ukázkovou atmosféru. Pokud tedy hledáte právě takovou lampu, která se dokonale zapadne do vašeho domova, určitě byste si měli projít nabídku na stránkách společnosti Moebel Living.