Maxi postel z masivu – ideální řešení pro váš pokoj!

Nova postel z masivu borovice o síle 26 mm je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pevnou a stabilní postel, která krásně zapadne do jejich pokoje. Díky použití kvalitního a robustního materiálu je tato postel nejen velmi odolná, ale také elegantní a krásně vypadá v každé ložnici.

Bezbarvý a ekologický lakovaný nátěr

Postele jsou lakovány dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem, což zajišťuje vysokou kvalitu a pevnost postele. Lůžka jsou ručně barvená, broušená a znovu lakovaná, pouze tento postup zaručuje požadovaný konečný výsledek. Díky tomuto procesu postel vypadá dokonale a zachová si svou původní strukturu.

Barevné provedení

Postele jsou k dispozici v barevných provedeních, jako je olše, dub a ořech, a pro každou barvu je použit speciální proces barvení. Postele jsou napřed mořeny ve výše zmíněných odstínech a následně dvakrát lakovány průhledným lakem, díky čemuž jsou velmi odolné vůči poškození.

Postele jsou pevné a stabilní.

Nosnost postele

Nosnost postele je 120 kg a u dvoulůžek (od šířky 120 x 200 až 180 x 200 cm) je celková nosnost 240 kg, což vám dovolí lehce se ubytovat i ve dvou, aniž byste se museli bát o své zdraví.

Ramový rošt postele

Rošt postele je tvořen 12 příčkami, které jsou spojeny textílií. Příčky roštu jsou z masivu borovice, což zajišťuje vysokou pevnost a stabilitu. Mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm, což zajišťuje dokonalou podporu vaší matrace.

Jednoduchá montáž

Samotná montáž postele je velmi jednoduchá. Pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu.

U dvojpostelí (120 x 200 až 180 x 200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polovině rošty. Součástí kompletu šroubení je i montážní klička.

Naše postele jsou jednoduše a rychle smontovatelné a k dispozici jsou v různých velikostech a odstínech.

Rozměrové značení postele

Rozměrové značení postele zároveň určuje velikost otvoru pro matraci, resp. rozměr matrace, takže se u nás nemusíte obávat, zda bude matrace pasovat na váš nový rámový rošt.

Záruka

Na tyto postele poskytujeme dvouletou záruku, takže si můžete být jisti jejich vysokou kvalitou a spokojeností.

Jestliže hodláte někdy v blízké budoucnosti pořídit novou postel, doporučujeme vám naši novou postel z masivu borovice. Je to ideální řešení pro váš pokoj, nejen z hlediska kvality, ale i z hlediska designu. Navštivte naši stránku a objednejte