Komfortní zahradní lehátko Rojaplast ASS COMFORT v antracitové a černé barvě

Užívání zahrady a odpočinku na ní může být ještě příjemnější a pohodlnější díky zahradnímu lehátku Rojaplast ASS COMFORT. Toto lehátko vám umožní dosáhnout největšího relaxu přímo na vaší zahradě. Představte si, že po náročném dni se můžete natáhnout a oddávat se pohodlnému odpočinku.

Design a materiály

Hliníková kostra stříbrné barvy je opatřena podloketníky vyrobenými z eukalyptového dřeva FSC. Tento materiál zaručuje nejen pevnost a stabilitu, ale také zdravé prostředí, jelikož je ekologicky šetrný. Textilie tohoto lehátka s rozměry 190 x 60 x 32 cm je v odolné černé 4×4 mm síle a zcela odolná proti nepříznivým klimatickým podmínkám.

Pro snadný přesun lehátka jsou kolečka integrována a zaručují, že si ho můžete umístit kamkoliv budete chtít. Víte, kde máte na zahradě nejhezčí výhled? Kde obvykle pálí nejvíce slunce? Kde se u vás nejlépe ukládají rekvizity? Umístění lehátka Rojaplast ASS COMFORT už nebude žádný problém.

Certifikát a příjemné doplňky

Na závěr vám můžeme potvrdit, že zahradní lehátko Rojaplast ASS COMFORT je opatřeno certifikátem TÜV. Tímto dokladem vám garantujeme, že tento produkt splňuje veškeré evropské normy a bezpečnostní předpisy.

A dokáže vám zvyšovat pohodlí i více. Pokud si vyberete měkoučký polštář ze široké nabídky, zaručíme vám úplné pohodlí, ze kterého se jen těžko zvednete. Polstrovaní a náplně těchto doplňků mají příjemnou a měkkou strukturu, aby vám zajišťovaly delší relaxaci.

Podobné produkty a další dárky ke zvýšení pohodlí na zahradě naleznete na našem oblíbeném e-shopu https://www.velkynabytek.cz/produkt/rojaplast-zahradni-lehatko-ass-comfort-antracit-cerne-3. Nakupujte jednoduše a rychle a odpočívejte s pohodlným zahradním nábytkem Rojaplast.