Exkluzivní vanová baterie Hansgrohe Talis E se sprchovým setem v lesklé zlaté barvě – rozmazlení pro vaši koupelnu


Exkluzivní vanová baterie Hansgrohe Talis E se sprchovým setem v lesklé zlaté barvě

Vanová baterie Hansgrohe Talis E se sprchovým setem

Kohoutková na hranu vany vanová baterie se sprchovým setem

Pokud hledáte něco, co by vaši koupelnu dokázalo opravdu rozmazlit, máme pro vás připravenou exkluzivní vanovou baterii Hansgrohe Talis E se sprchovým setem. A co je na této baterii tak výjimečného? Jedná se o kohoutkovou variantu, kterou jednoduše umístíte na hranu vaší vany.

Hansgrohe Talis E se sprchovým setem na hraně vany

Lesklá zlatá barva

Kromě toho, že je tato baterie velmi praktická a funkční, zkrátka nemůžeme opomenout ani její estetickou stránku. Hansgrohe Talis E se sprchovým setem je v nabídce také v lesklé zlaté barvě, která se velice skvěle hodí k moderním koupelnám. Tato barva u baterie dodává na luxusnosti a kouzlu.

Exkluzivní lesklá zlatá barva vanové baterie Hansgrohe Talis E se sprchovým setem

Parametry vanové baterie Hansgrohe Talis E se sprchovým setem

Průtok vody

Průtok vody u této baterie je 20 litrů za minutu. Díky tomu se vám bude v koupelně pěkně rychle plnit vana, aniž byste museli dlouho čekat.

Materiál

Vanová baterie Hansgrohe Talis E se sprchovým setem je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují, že bude velmi odolná a vydrží vám na mnoho let.

Design

Design této baterie je velmi moderní a minimalistický, což ji činí vhodnou pro různé koupelnové interiéry. Baterie se snadno ovládá díky ergonomické rukojeti.

Závěr

Pokud chcete do své koupelny přinést kouzlo luxusu a jedinečnosti, zvažte pořízení této exkluzivní vanové baterie Hansgrohe Talis E se sprchovým setem v lesklé zlaté barvě. S ní si budete moci dopřát koupel či sprchu přesně tak, jak jste si vždycky přáli.

Nečekejte proto a rychle si pořiďte vanovou baterii Hansgrohe Talis E se sprchovým setem v lesklé zlaté barvě na www.kupsinabytek.cz.