Elegance a stylový kousek do Vašeho interiéru – Hoorns Jantarově hnědý skleněný svícen Drobe 20 cm


Příjemné sférické zbarvení dělá ze stojanu na svíčky Drobe zajímavou dekoraci, která se hodí do jakéhokoliv stylu interiéru

Hoorns Jantarově hnědý skleněný svícen Drobe 20 cm je výjimečným kouskem, který dokáže zkrášlit každý interiér. Podstatou svíčky je její romantika, ta se však mění v závislosti na tom, v jakém svícnu je umístěna. Pokud hledáte neobyčejný svícen, který vás okouzlí svým designem a zároveň bude praktickým doplňkem k vašemu interiéru, je svícen Drobe tou správnou volbou.

Svícen je vhodný pro čajové svíčky – nenechávejte ale svíčku hořet déle než 4 hodiny

Svícen Drobe je vhodný pro čajové svíčky, které se často používají v různých dekoracích. Je však důležité myslet na to, že svíce by neměla hořet déle než 4 hodiny. To je nutné dodržovat z důvodu zdravotního a bezpečnostního rizika.

Výrobek je ručně foukaný, proto je každý z nich originál a může se od fotografie lehce lišit

Jantarově hnědý skleněný svícen Drobe je vyroben ručně, z toho důvodu může být každý kousek trochu jiný. Protože každý svícen je originál, mohou se od fotografie na našich stránkách lehce lišit. Věříme však, že zůstanete spokojeni s tím, co vám přijde poštou.

Pro více informací si můžete prohlédnout produkt na této stránce.

Pozn.: Svícen očistěte vlhkým hadříkem, nepoužívejte horkou nebo ledovou vodu a nedávejte ho do myčky

Abyste zachovali krásu a kvalitu svícnu Drobe, je důležité jeho čištění. Nejlepší je použít vlhký hadřík, který se může snadno dostat do všech koutů. Nedoporučujeme však používat horkou nebo ledovou vodu, a rozhodně nevkládejte svícen do myčky na nádobí. To by mohlo poškodit jeho design a celkovou kvalitu.

Elegance a stylový kousek do Vašeho interiéru - Hoorns Jantarově hnědý skleněný svícen Drobe 20 cm