Eka Předsíňová stěna s čalouněnými panely Trinity 3 – luxusní a praktický kousek pro váš domov


Moderní a netradiční botník pro každou domácnost

Eka Předsíňová stěna s čalouněnými panely Trinity 3 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají luxusní a praktický kousek nábytku pro svůj domov. Svým moderním vzhledem se bude vyjímat zkrátka v každé předsíni či chodbě. Botníková stěna Trinity vyčnívá především svými čalouněnými panely, kterými je tvořena zadní část botníku, což je úplná novinka na českém trhu.

Eka Předsíňová stěna s čalouněnými panely Trinity 3 nabízí možnost výběru různých barev a druhů látek, takže si každý zákazník může vybrat variantu, která se mu nejvíce líbí. Všechny available varianty lze najít na webu Skvělý Nábytek.

Co všechno obsahuje předsíňová stěna Trinity 3?

V balení najdete:

  • 2 ks – botník 100 cm
  • 16 ks – čalouněný panel 30×50 cm
  • 4 ks – čalouněný panel 40×50 cm
  • 4 ks – čalouněný panel 40×30 cm

Předsíňové stěny Trinity s nástěnnými čalouněnými panely nabízíme také v mnoha barevných variantách a umožňujeme také dokoupení jednotlivých částí samostatně dle naší nabídky. Stejně tak lze změnit barvu dekoru dřeva nebo barvu látky – stačí uvést přání do poznámky v objednávce.

Jak stěnu na zeď upevnit?

Panely lze na zeď upevnit například těmito způsoby:

  1. Upevnění montážním lepidlem
  2. Zakoupením speciálních suchých zipů, díky kterým panely perfektně drží na zdi a samotnou zeď žádným způsobem nepoškodí (můžete zakoupit v příplatku produktu viz. výše).
  3. Zakoupení speciální NANO lepící pásky (můžete zakoupit v příplatku produktu viz. výše)

Předsíňová stěna je dodávána v demontu v kartonové krabici, součástí balení je návod a spojovací materiál. U předsíňové stěny není součástí balení upevňovací materiál na zeď a lze jej přikoupit viz. výše v př