Dřezová baterie Grohe Red chrom 30097000 – teplo i voda ihned

Páková stojánková DŘEZOVÁ BATERIE V chromovém provedení. Výška baterie je 35,7 cm. Ramínko je ve výšce 25,4 cm.

Funkce Grohe Red

Grohe Red je inovativní řešení pro rychlé ohřátí vody i přípravu teplých nápojů. Kompletní balení obsahuje i speciální redukční ventil, který umožňuje připojení k běžné vodovodní síti. Celý systém lze ovládat pomocí jedné páčky, která umožňuje rychlý přepínání mezi běžnou teplou a studenou vodou a ohřátou vodou.

Přínos pro kuchyni

Pro kuchyni přináší Dřezová baterie Grohe Red chrom 30097000 mnoho výhod. Teplo i voda jsou ihned připraveny, což usnadní vaření a přípravu nápojů. Díky modernímu designu a chromovému provedení se baterie hodí do každé kuchyně. Přitom se však jedná o velmi funkční zařízení, které nahrazuje starší typy ohřívačů vody a kohoutků s odděleným vařičem.

Výhody pro celou rodinu

Dřezová baterie Grohe Red chrom 30097000 nabízí užitečné funkce nejen pro kuchyni, ale i pro celou rodinu. Rychle ohřátá voda umožňuje rychlou přípravu nápojů pro děti nebo masážní stříkání pro úlevu od bolestí. Navíc je celý systém velmi bezpečný – baterie je vybavena speciální technologií, která zabraňuje úrazům horkou vodou a tlakovým nárazům.

Investice do budoucnosti

Drezova-baterie-Grohe-Red-chrom-30097000 je prvotřídním zařízením, které lze bez obav doporučit každému, kdo hledá moderní a funkční řešení pro ohřev vody v kuchyni. Investice do tohoto typu baterie se brzy vyplatí jak finančně, tak prakticky – mnoho uživatelů uvádí, že ušetřili mnoho času, energie a navíc si užívají špičkové kvality výrobku.

Zajímá Vás více o této dřezové baterii? Navštivte naši stránku a úplně zdarma si vyžádejte nezávaznou nabídku.

kuchyně
káva