Černý servírovací set na sushi pro 2 osoby s motivem květu MIJ, 100 ml


Pro všechny milovníky sushi je tu skvělý servírovací set na sushi, který je perfektní pro dvě osoby. S tímto setem si tuto pochoutku vychutnáte nejenom chutně, ale také stylově.

Rozměry setu

Set se skládá z krásných černých hůlek a mističek na sójovou omáčku. Délka hůlek je 22,5 cm a mistička na sójovou omáčku má průměr 9 cm a výšku 3,4 cm.

Vlastnosti MIJ nádobí

Tento servírovací set na sushi pochází z Japonska a je vyroben z odolné přírodní keramiky. Díky ruční výrobě je každý kus originál. Neodmyslitelným bonusem je fakt, že neobsahuje žádné kovy ani škodlivá barviva, takže se nemusíte bát o své zdraví. Barvy na nádobí zůstávají stále syté a nehrozí ani jejich odlupování.

Pokud vás tento set zaujal, můžete ho zakoupit na stránkách www.vybirejnabytek.cz

Jak servírovat sushi s tímto setem?

Pokud chcete vytvořit dokonalou atmosféru pro sushi ve stylu MIJ, můžete si připravit i další mísy s různými surovinami, jako jsou kousky ryb, rýže, zelenina, ale také například ingredience na maki sushi.

Vše, co budete potřebovat, uložte do krásných mističek, kterých vám poskytne tento servírovací set. Hůlkami pak jednoduše nabírejte suroviny a užívejte si nezapomenutelnou chuť sushi.

S tímto servírovacím setem na sushi se stanete kuchařem vlastních japonských specialit . Obyčejná večeře se tak může proměnit v nezapomenutelnou záležitost.

Krása MIJ nádobí

Keramické nádobí MIJ překvapí nejen svou kvalitou a ruční výrobou, ale i svým krásným vzhledem. Tentokrát se jedná o černý servírovací set s motivem květu, který dodá jídlu další rozměr a příjemný vizuální zážitek.

černý servírovací set na sushi pro 2 osoby

Tento nádobí můžete používat při každé příležitosti, nejen při servírování sushi. Pokud hledáte krásné a kvalitní nádobí, neváhejte a sáhněte po MIJ nádobí.

S tímto originálním servírovacím setem na sushi si užijete chutné jídlo v dokonalém stylu . Objem mističek je 100 ml, takže v nich budete moci umístit dostatečné množství omáčky.

Tento set je nejen praktickým pomocníkem při servírování sushi, ale také krásným doplňkem do vaší kuchyně. Pokuste se jím okouzlit vaše hosty a přineste do svého domova kousek japonského šarmu.