Béžová rohová pohovka s rozkládací funkcí od MICADONI – Model Gobi, délka 240 cm – Pravá verze

Pohovka je nezbytným doplňkem každého obývacího pokoje, proto je důležité vybrat tu pravou, která skvěle zapadne do vaší odpočinkové místnosti. Rohová pohovka Gobi nabízí tradiční styl s elegantním nádechem, který hravě zapadne do každého nového nebo již zařízeného interiéru.

Béžová rohová pohovka s rozkládací funkcí od MICADONI - Model Gobi

Buková podnož zajistí dostatečnou stabilitu a příjemné čalounění poskytne kvalitní komfort. Látka se skládá z polyesterových vláken, díky nimž je tkanina velmi trvanlivá a odolná proti oděru. Také splňuje certifikát Oeko-Tex, který potvrzuje, že neobsahuje látky, které mají nepříznivý vliv na lidské zdraví.

Rozkládací funkce a barvy

Pohovka se navíc snadno rozkládá a vytváří tak lůžko, na kterém můžete ubytovat své nečekané hosty. Kolekce Gobi je v nabídce v několika barevném provedení. Příznivci minimalismu jistě ocení šedý nebo béžový odstín, zatímco ty, kteří hledají výrazné akcenty, potěší živější varianty.

Béžová rohová pohovka s rozkládací funkcí od MICADONI - Model Gobi

Tip na čištění

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Pokud hledáte kvalitní pohovku s rozkládací funkcí, která skvěle zapadne do vašeho interiéru a zároveň bude odolná a trvanlivá, rohová pohovka Gobi od MICADONI je tou správnou volbou. Navíc si můžete vybrat z několika barevných variant, které uspokojí různé vkusy. Neotálejte a pořiďte si tuhle skvělou rohovou pohovku ještě dnes.

Odkaz na produkt zde