Antialergenní dětský koberec s designem králíčka a včely – žlutá a béžová barva (230×160 cm)

Koberec v dětském pokoji nesmí chybět. K pevnému základu pro hraní a relaxaci přidává také estetických hodnot. A to, co by měl být v dětském pokoji je koberec, který nebude zdrojem alergií a problému s bakteriemi. To je klíčovým přínosem antialergenního dětského koberce, který značka Yellow Tipi nabízí v králičkovém a včelím designu.

Designové řešení

Žlutá a béžová barva v kombinaci s motivem králíčka a včely dodávají koberec hravý a zároveň decentní vzhled. Tuto kombinaci nelze přece jen přehlédnout. A jakmile dítě začne na měkkém povrchu hrát, vadné chytré zbarvení stvoří prostor pro rozvoj jeho fantazie.

Jemné vlákno

Polypropylenová vlákna se zde projevují jako správná a pečlivá volba. Mají nejenom ideální měkkost, ale také vynikající antialergenní a antibakteriální vlastnosti. Koberec si tak udržuje kvalitu po dlouhou dobu a dítě může v klidu hrát i v případě náchylnosti k alergiím. Co se týče údržby, je snadná a vyniká dlouhou životností.

Nakupujte online

Máte zájem o tento krásný antialergenní dětský koberec? Nakupovat můžete na stránkách eshopu Esrom. Pro více informací klikněte zde: Yellow Tipi antialergenní dětský koberec s mravence-bez ovou kombinací.

děti na koberečku

Děti na koberci, podobném z Yellow Tipi